fbpx

Cyfrowa analiza skóry – Twoja odpowiedź na problemy z doborem pielęgnacji

Znajomość stanu skory oraz źródeł i genezy powstawania niedoskonałości warunkuje skuteczność wyboru zabiegów, kosmetyków i metod pielęgnacji. Analizer SDS to nowoczesne urządzenie do badania skóry, który wyróżnia się szerokim zakresem zastosowania. Jest on doskonałym wsparciem podczas wyboru odpowiedniej kuracji. Analiza pozwala również na dobranie produktów do codziennej, domowej pielęgnacji. 

Pozwala określić stan skóry na 8 poziomach:

Wszystkie te dane umożliwiają poznanie kondycji skory klientki i określenie jej potrzeb indywidualnie dla konkretnego rodzaju skory. 

Badanie jest całkowicie bezbolesne, pozwala na szybki pomiar poszczególnych parametrów, a kamera o 40-krotnym powiększeniu umożliwia precyzyjny odczyt informacji i danych. Ponadto, każde badanie zakończone jest raportem szczegółowo opisującym kondycję skory, zawierającym wskazówki dotyczące prawidłowej pielęgnacji gabinetowej oraz domowej, który przesyłany jest bezpośrednio do klientki. 

Badanie umożliwia poznanie z bliska struktury skory, wskaże obszary wymagające większej troski i wzmożonej pielęgnacji, dzięki czemu pozwoli na dobranie najlepszych metod pielęgnacji i walki z niedoskonałościami zarówno z gabinecie kosmetycznym jak i w domu. 

 

Zapisz się już dziś!

Newsletter Esti Life

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym salonie, zostaw nam swój adres email.

24/7zapisy
online