Darmowa dostawa od 450zł

Cztery powody, dla których warto wykonać depilację laserem Mediostar NEXT

Zastanawialiście się kiedyś, jakby to było, raz na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia? W głowie macie już pewnie szacunkową ilość zaoszczędzonego czasu, pieniędzy, a i niejednokrotnie – bólu. Wyobraźcie sobie, że nowoczesna kosmetologia i laseroterapia, osiągnęły już taki poziom rozwoju wiedzy, że jest to możliwe i to stosunkowo niewielkim nakładem finansowym. Depilacja laserowa, bo o niej mowa, to zabieg, na którego temat krąży wiele mitów. Dziś obalamy je, opowiadając co wyróżnia zabieg depilacji w gabinecie Esti Life.

NAPRAWDĘ BEZBOLESNA DEPILACJA LASEROWA

Wśród osób korzystających już kiedyś z depilacji laserowej krąży wiele opowieści. Dotyczą one tego, jak bardzo bolesny jest to zabieg. I nie chodzi tutaj o próg bólu danej osoby, a raczej o technologię działania, którą wykorzystuje konkretny laser. W Esti Life pracujemy na laserze Mediostar NEXT PRO, który gwarantuje całkowicie bezbolesny zabieg, nawet dla osób bardzo wrażliwych na ból. Jeżeli więc macie złe wspomnienia z wykonywanej dawno terapii laserowego usuwania owłosienia – te czasy mamy już za sobą. Najnowsze urządzenia zapewniają już całkowity komfort dla pacjenta.

DUŻA SKUTECZNOŚĆ = MNIEJSZA LICZBA ZABIEGÓW

Jeszcze kilka lat temu sezon na depilację laserową zaczynał się późną jesienią, a powodem była konieczność wykonania dużej liczby zabiegów, by osiągnąć zamierzony cel – całkowite pozbycie się owłosienia. Mówiąc wprost – trzeba było wcześniej zacząć by zdążyć przed kolejnym sezonem na bikini. Dodatkowo – zabiegi te często podrażniały skórę i powodowały, że podczas terapii surowo wzbronione było opalanie obszaru działania lasera. Wygodniej więc było wykonywać te zabiegi w okresie, kiedy tego słońca jest mało. Obie te sytuacje zmieniły się wraz z rozwojem nowoczesnej kosmetologii. Do całkowitego usunięcia owłosienia potrzebne jest od 3 do 5 zabiegów w odstępach co około 4 tygodnie. Zabiegi laserem Medioster NEXT mogą być wykonywane cały rok, nie ma więc powodu by nie zacząć jak najszybciej!

USUWANIE JASNYCH WŁOSÓW – TO MOŻLIWE!

To jeden z największych problemów starszych urządzeń do depilacji. Skutecznie usuwały one ciemne i grube włosy – zupełnie jednak nie radząc sobie z jasnymi włoskami – tak zwanym meszkiem, który często zostawał po depilacji (szczególnie obszarów twarzy) i całość terapii tak naprawdę przynosiła połowicznie zadowalający skutek. Dzięki technologii, z której korzysta laser w Esti Life zabiegi depilacji laserowej skutecznie usuwają także jasne blond włosy, których nie usunął inny laser. Mediostar Next jest bowiem skuteczny w przypadku każdego rodzaju włosa oraz karnacji pacjenta.

Pamiętaj, że zapisując się online widzisz regularną cenę zabiegu, a w jego dniu zapłacisz jedynie połowę tej kwoty.

Zapisy esti life