fbpx

Endermologia – pozbądź się cellulitu raz na zawsze!

Która z nas o nim nie słyszała? Wróg numer jeden każdej kobiecej sylwetki. Spędza nam sen z powiek, szczególnie w okresie letnim, kiedy marzymy o wskoczeniu w strój kąpielowy, ale wiemy, że jest on naszym problemem. Mowa o cellulicie, który na domiar złego dotyka wyłącznie kobiety! Dlaczego tak się dzieje i czy istnieje skuteczna metoda na walkę z cellulitem każdego typu?

Skąd się bierze cellulit?

Przyczyn powstawania cellulitu jest wiele. Najważniejszą jest na pewno nieprawidłowa dieta oraz brak ruchu. W grę wchodzą także problemy hormonalne oraz uwarunkowania genetyczne. Jeżeli Twoja mama ma problem cellulitu możesz go mieć także i Ty. Od strony biologicznej – na skutek określonych czynników, które zachodzą w organizmie dochodzi do ściskania się tłuszczu podskórnego przez tkankę łączną, co prowadzi do pofałdowania tkanki tłuszczowej, która jest położona zaraz pod powierzchnią naszej skory – dzięki czemu bardzo widoczna.

Istnieją teorie, że rozwinął się w trakcie ewolucji. Funkcją cellulitu miało być utrzymanie rezerw tkanki tłuszczowej przygotowywanych przez organizm na czas ciąży i karmienia piersią. W obecnych czasach cellulit traktowany jest jako defekt kosmetyczny i jeden z największych wrogów dążenia do ideału kobiecej sylwetki.

Jakie są rodzaje cellulitu?

Endermologia LPG Alliance jako najskuteczniejszy zabieg na cellulit

Endermologia to masaż mechaniczy, który dzięki stymulacji tkanki tłuszczowej jest bardzo skutecznym sposobem na walkę z cellulitem. Najnowocześniejsze urządzenie Endermologia Alliance, dodatkowo umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu.

Endermologia Alliance działa na trzech płaszczyznach:

Efekty zabiegu Endermologii Alliance

Podczas zabiegu pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu, a raczej przyjemny odprężający masaż całego ciała. Z Endermologii Alliance mogą korzystać również kobiety w ciąży. Poniżej przedstawiamy przykładowe rzeczywiste efekty zabiegu.

Endermologia Alliance efekty zabiegu

Efekty PRZED i PO 10 zabiegach Endermologii Alliance

Newsletter Esti Life

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym salonie, zostaw nam swój adres email.

24/7zapisy
online