Darmowa dostawa od 450zł

Wielkie otwarcie Esti Life

Esti Life to miejsce, w którym każdy Klient może liczyć na holistyczą opiekę. Oferujemy usługi oparte na osiągnięciach nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej. Najważniejszą ideą jest koncentracja  na potrzebach naszych Klientów i pomoc w rozwiązywaniu ich problemów.

Esti Life to przede wszystkim ludzie. Zespół Esti, dla którego najważniejszym celem jest ciągłe doskonalenie, które przekłada się na oferowanie naszym klientom najwyższej jakości usług, to odpowiednio przeszkolona oraz doświadczona kadra. Nasza współpraca opiera się na wzajemnym zaufaniu i zaangażowaniu. Każdy z nas jest profesjonalistą i pasjonatem swojego zawodu. To pozwala nam na dzielenie się entuzjazmem i radością z naszymi Klientami.

Esti Life to także niebanalne, wyjątkowe wnętrza, które zachwycą niejednego pasjonata. Ręczne malowane motywy, którymi ozdobione są ściany całego gabnetu, powstawały przez kilka tygodni. Dają one wyraz dbałości o najmniejsze szczegóły na każdym etapie kontaktu z Klientem. Zapraszamy Was do naszego świata pełnego harmonii, piękna, relaksu, ale także spełniania obietnic i realizowania celów. Zarówno urodowych, jak i zdrowotnych.

Tworząc ofertę, usług skupiliśmy się na tym, by wybrać usługi, które wzajemnie się dopełniając tworzą całość odpowiadającą na potrzeby każdego z nas. W Esti Life oferujemy zabiegi z zakresu nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej. Makijażu permanentnego, zagęszczania rzęs, a także zabiegów na dłonie i stopy – w tym specjalistycznych, leczniczych zabiegów podologicznych. Dopełnieniem całości są zabiegi na ciało oraz masaże.

W związku z Wielkim Otwarciem Esli Life, przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji, o których dowiecie się z naszego wydarzenia.

Do zobaczenia w Esti Life!