fbpx

O nas

Gabinet kosmetyczny Esti Life na Mokotowie to miejsce, w którym każda Osoba może liczyć na holistyczną opiekę.

Specjalizujemy się w leczeniu problemu, jakim jest trądzik.

Oferujemy usługi oparte na osiągnięciach nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej. Najważniejszą ideą jest koncentracja na potrzebach naszych Klientów i pomoc w rozwiązywaniu ich problemów.

Esti Life to przede wszystkim ludzie. Zespół Esti to kadra, dla której najważniejszym celem jest ciągłe doskonalenie swoim umiejętności. Przekłada się ono na oferowanie naszym Klientom najwyższej jakości usług. Nasza współpraca opiera się na wzajemnym zaufaniu i zaangażowaniu. Każdy z nas jest profesjonalistą i pasjonatem swojego zawodu. To pozwala nam na dzielenie się entuzjazmem i radością z naszymi Klientami.

Gabinet kosmetyczny Esti Life to także niebanalne, wyjątkowe wnętrza, które zachwycą niejednego pasjonata. Ręczne malowane motywy, którymi ozdobione są ściany całego gabinetu, powstawały przez kilka tygodni. Są one wyrazem dbałości o najmniejsze szczegóły, na każdym etapie kontaktu z Klientem. Zapraszamy Was do naszego świata pełnego harmonii, piękna, relaksu, ale nie tylko! Gwarantujemy także spełnianie obietnic i realizowania celów, zarówno tych urodowych, jak i zdrowotnych.

Tworząc ofertę usług skupiliśmy się na tym, by wybrać te, które wzajemnie się dopełniając, tworzą całość odpowiadającą na potrzeby każdego z nas. W Esti Life oferujemy zabiegi z zakresu nowoczesnej kosmetologii, skupiając się przede wszystkim na pomocy Osobom dotkniętych problemem trądziku. Nasze nowatorskie rozwiązania oraz plany terapeutyczne, pozwalają na pozbycie się problemu raz na zawsze!

Dla klientów gabinetu Esti life dostępne są MIEJSCA PARKINGOWE.

(prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny)

 

Mówimy po angielsku i hiszpańsku.

We speak English. 

! Hablamos español!
Ven a visitarnos
Si quieres ponerte en contacto con nosotros y pedir una cita mándanos un email:
recepcja@estilife.pl

Newsletter Esti Life

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym salonie, zostaw nam swój adres email.

24/7zapisy
online