Darmowa dostawa od 450zł

Od czego zacząć kurację przeciwtrądzikową?

Nasza autorska kuracja przeciwtrądzikowa składa się z kilku elementów.

Przede wszystkim zaczynamy od rzetelnej, dokładnej zaawansowanej konsultacji czyli Holistyczny Plan Terapii.

Holistyczne podejście sprawi, że poczujesz się wyjątkowa. Każdy klient Estilife, może, a nawet powinien skorzystać z takiej usługi. Odpowiednio przeszkolony personel przeprowadzi szeroki wywiad, uwzględniający ogólny stan zdrowia, a także stan skóry twarzy i ciała. Na tej podstawie, będzie w stanie ustalić dalsze postępowanie. Rozpisanie całego programu przez specjalistę, pozwoli Ci, poradzić sobie z dotychczasowymi problemami.

Kolejnym etapem jest Cyfrowa Analiza Skóry.

Dzięki zastosowaniu kamery z wielokrotnym powiększeniem, możecie poznać dokładnie stan i potrzeby Waszej skóry. Na tej analizie opieramy całe terapie.

Znajomość stanu skory oraz źródeł i genezy powstawania niedoskonałości warunkuje skuteczność wyboru zabiegów, kosmetyków i metod pielęgnacji. Analizer SDS to nowoczesne urządzenie do badania skóry, które wyróżnia się szerokim zakresem zastosowania, jest on doskonałym wsparciem podczas wyboru odpowiedniej kuracji gabinetowej. Analiza pozwoli również  na dobranie produktów do codziennej domowej pielęgnacji. 

Następny etap to wykonanie zabiegu.

Spersonalizowane zabiegi, skrojone na indywidualne potrzeby każdej skóry, to nasz wyróżnik. Radzimy sobie z wieloma problammi skórnymi oraz działamy przeciwstarzeniowo. Doświadczeni kosmetolodzy oraz lekarze planują całościowe terapie, pozwalające na zachowanie pięknej skóry przez wiele lat.

Pamiętaj, przy zapisie nie musisz wybierać konkretnego zabiegu!

Zadzwoń i zarezerwujemy dla Ciebie czas. Dopiero po analizie skóry zdecydujemy, co będzie dla Ciebie najlepsze. 

Telefon