Darmowa dostawa od 450zł

Słabe i łamliwe paznokcie po zdjęciu hybrydy? Mamy na to sposób!

Zdrowe i wypielęgnowane paznokcie to wizytówka każdego człowieka. Szczególnie nam, kobietom zależy na odpowiednim wyglądzie paznokci, dlatego chętnie poddajemy je zabiegom stylizacyjnym. Jednak, długotrwałe noszenie hybrydy i częste malowanie paznokci osłabia ich płytkę. Słabe paznokcie zaczynają wyglądać nieestetycznie i niezdrowo. Niezwykle pomocny w pielęgnacji i odbudowie jest innowacyjny IBX System.

Jak pomóc osłabionym paznokciom?

Ibx system jest to nowa technologia pielęgnacji paznokci. Jest to pierwszy taki preparat, który działa wewnętrznie – penetruje i wzmacnia wewnętrzną strukturę płytki.

IBX System to zabieg dwuczęściowy, na który składa się produkt o nazwie IBX Repair i IBX Strentgher. Działanie pierwszego z nich służy odbudowie osłabionych paznokci, dzięki czemu jesteśmy w stanie przywrócić strukturę uszkodzonej płytki, zapewniając jej niezawodną przyczepność między łuskami keratyny, co z kolei zapobiega rozdwajaniu, kruszeniu i łuszczeniu. Paznokcie rosną mocniejsze, dłuższe i gładkie, mają zdrowy połysk oraz naturalny kolor. Dzięki temu, że preparat naprawia poważne uszkodzenia nie tylko na wierzchu płytki, ale też w głębszych warstwach, przyczynia się do stworzenia możliwości naturalnego wzrostu paznokci. Natomiast, druga część produktu IBX System świetnie sprawdza się w roli bazy pod różnego rodzaju stylizacje paznokci: żelowe czy hybrydowe. Tworzy specjalną powłokę ochronną, która zabezpiecza i wzmacnia płytkę, przyspiesza wzrost paznokci, chroni również przed zmianą temperatur, wody i srodków chemicznych.

Dla kogo przeznaczony jest IBX System?

IBX system to preparat przeznaczony dla każdego, kto marzy o pięknych paznokciach, które nie tylko będą zdrowo wyglądały, ale też w rzeczywistości takie będą. W związku z tym, IBX System jest przeznaczony dla:

  • dla osób, które mają zniszczone i osłabione paznokcie – jako zabieg odbudowujący,
  • dla osób, które wykonują stylizacje paznokci – jako baza ochronna.

W Esti Life świadczymy profesjonalne usługi podologiczne i rozwiązujemy problemy nie tylko słabych i łamliwych paznokci.