Darmowa dostawa od 450zł

Zabieg na twarz, który warto wykonać zimą

Simone Mahler to francuska firma, której założycielką była wizjonerka i pasjonatka piękna, o tym samym imieniu i nazwisku. Założyła ona swój pierwszy nowoczesny salon kosmetyczny w Bordeaux w 1946r., a wkrótce potem stworzyła markę kosmetyczną rozpoznawalną dzięki niezwykle relaksującym zabiegom. Zachowała przy tym równowagę między tradycją (zapachy i formuły), a skutecznością.

Jak wygląda zabieg łagodzący podrażnienia

Zabieg Sensitive Intense składa się z kilku doskonale uzupełniających się kroków. Wstęp do całego rytuału stanowi profesjonalna konsultacja kosmetologiczna, a następnie dokładny demakijaż twarzy. Kolejnym etapem jest tonizacja. Skórę tonizuje się po to, aby przygotować ją na kolejny etap – delikatny peeling. Po złuszczeniu wierzchniej warstwy naskórka następuje faza masażu relaksującego lub odmładzającego, na odpowiednio dobranym kremie lub olejku do masażu. Kolejny krok, to aplikacja maski glinkowej lub algowej. Podczas tej fazy wykonywane są także relaksujące uciski punktów refleksologicznych. Zabieg kończy wmasowanie odpowiedniego serum oraz kremu pielęgnacyjnego, bogatych w składniki aktywne.

Wskazania do zabiegu łagodzącego

Sensitive Intense to najlepszy zabieg łagodzący skórę podrażnioną. Przywraca właściwe nawilżenie i prawidłowe funkcjonowanie bariery skórnej. Daje uczucie komfortu zaczerwienionej skórze. Jego skuteczność tkwi w wysokiej koncentracji składników aktywnych, takich jak, np.: masło shea, prowitmina B5, kwas hialuronowy, skwalen czy ekstrakt z pyłku kwiatowego.

Zabieg ten stosuje się jako „kompres SOS” z bogactwem składników aktywnych, głównie pochodzenia roślinnego.

Zabieg ten polecamy do każdego rodzaju cery, która wymaga nawilżenia i ukojenia, a w szczególności cery wrażliwej, suchej, skłonnej do podrażnień. Niezależnie od Twojego wieku, zabieg Simone Mahler Sensitive Intense da spektakularny efekt nawilżenia i odżywienia. Zima to okres, kiedy nasza skóra jest podrażniona oddziaływaniem na nią niskich temperatur. Dodatkowo, sztuczne ogrzewanie, czy klimatyzacja, nie sprzyjają utrzymaniu prawidłowego poziomu nawilżenia naszej skóry.

Zapisy esti life