fbpx

Acnelan Mesoestetic

zapisy online

Zabieg Acnelan to innowacja na rynku zabiegów do cery trądzikowej i łojotokowej. Kuracja ta, została opracowana przez laboratorium Mesoestetic (twórcę najbardziej skutecznego zabiegu i kremu na przebarwienia Cosmelan, wielokrotnego zdobywcę Pereł dermatologii Estetycznej).

Przeprowadzone badania kliniczne potwierdzają skuteczność, bezpieczeństwo i wielokierunkowe działanie metody Acnelan, w terapii skóry trądzikowej i łojotokowej.

80-90% CAŁEJ POPULACJI PRZECHODZI W SWOIM ŻYCIU „INCYDENTY” TRĄDZIKOWE.

Zabieg Acnelan Mesoestetic to obecnie najbardziej kompleksowa zewnętrzna terapia przeciwtrądzikowa, która:

Jest innowacyjną terapią wieloczynnikową – zastosowano w niej opatentowany kompleks czynników aktywnych (m.acne complex) ukierunkowanych na wszystkie elementy patogenezy trądziku, o różnym stopniu nasilenia objawów problemu. Jest terapią złożoną, łączącą kurację gabinetową z profesjonalną pielęgnacją domową 
(stanowiącą obligatoryjny element terapii).

AŻ 74% PACJENTÓW W WIEKU 12-18 LAT MA TRĄDZIK.

Trądzik to bardzo złożony problemem, a jego leczenie jest trudne i wymaga czasu oraz konsekwencji. 1/3 wizyt u dermatologa dotyczy zmian trądzikowych. Złożona etiopatogeneza trądziku utrudnia właściwy i skuteczny dobór terapii, dlatego właściwa ocena potrzeb pacjenta z problemem trądziku pospolitego, jest niezwykle ważna dla sukcesu w leczeniu. Istotne jest to, aby zacząć kurację od momentu zaobserwowania pierwszych objawów trądziku, a potem – konsekwentnie i systematycznie z niej korzystać. Dermatolodzy zwracają uwagę, że pacjenci, którym brak systematyczności i konsekwencji, często robią sobie przerwy, np. wakacyjne, w leczeniu trądziku, co skutkuje nasileniem problemów po lecie i nierzadko podjęciem wyzwania od nowa. Coraz więcej pacjentów oczekuje też kuracji łatwych w stosowaniu, bezpiecznych, efektywnych, nie dających powikłań, takich jak na przykład blizny.

SKUTECZNOŚĆ ACNELANU

Dlaczego zabieg Acnelanem jest tak skuteczny? Dlatego, że dzięki opatentowanemu kompleksowi składników aktywnych, które są zawarte w produktach, należących do gamy Acnelan na bazie: kwasu salicylowego, kwasu migdałowego, kwasu szikimowego i sodium lepargilate, który wraz z wyjątkowym kompleksem beksaretinylu oddziałuje na wszystkie elementy patogenezy trądziku:

Efekty zabiegu Acnelan

JAK WYGLĄDA TERAPIA ACNELANEM

Profesjonalna terapia Acnelan w gabinecie, składa się z 3 sesji zabiegowych, wykonywanych w odstępach 15-21 dniowych, zgodnie z zaleceniami specjalisty i zależnie od stopnia wrażliwości skóry. Ze względu na różne postacie i zaawansowanie choroby, liczbę zabiegów ustala kosmetolog. W przypadku skóry z cięższą postacią trądziku, zaleca się wykonanie 3 dodatkowych sesji. Za zgodą specjalisty zaleca się wykonywanie od 2 do 4 pełnych zabiegów w ciągu roku.

W pielęgnacji domowej Acnelan, najważniejsze jest, by przede wszystkim stosować krem Acne One. Zawiera on m.acne complex oraz substancje o działaniu keratolitycznym, seboregulującym, a także przeciwbakteryjnym, dlatego wzmagają efekt zabiegu.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

ZALECENIA POZABIEGOWE

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU

Cennik

Acnelan zabieg na twarz320 złZAPISZ SIĘ

Odkryj inne zabiegi, które rozwiążą Twój problem

OczyszczanieZABIEGI NA TWARZ

Newsletter Esti Life

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym salonie, zostaw nam swój adres email.

24/7zapisy
online