fbpx

Bandaże Oedemacel – zabiegi na cellulit

zapisy online

Bandaże OEDEMACEL, to zabieg stworzony do walki z problemem cellulitu obrzękowego. Wyjątkowa kombinacja aktywnych składników, działając synergicznie, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe  gromadzenie płynów.

Cellulit obrzękowy jest efektem różnych zaburzeń hormonalnych, a także zaburzeń związanych z krążeniem krwi i limfy. Powoduje to sytuację, w której woda i tłuszcz nie zostają rozłożone w sposób równomierny. Cellulit obrzękowy najczęściej pojawia się na kostkach, łydkach, kolanach, ale także na udach oraz pośladkach. Objawia się miejscowym napięciem i obrzęknięciem skóry. Skutecznym sposobem na niwelowanie miejscowych obrzęków są zabiegi na ciało z użyciem bandaży.

W składzie zabiegu AROSHA OEDEMACEL znajdują się:

 

Pielęgnacja AROSHA, to zabiegi, które nastawione są przede wszystkim na realizację celów.

Najlepsze połączenie daje: Zabiegi SPA Oedemacel Bandaże + szczotkowanie ciała + endermologia + odpowiednia pielęgnacja domowa i syplementacja.

To doskonała i skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała. Kosmetyki AROSHA tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami starzenia się skóry. Jest to jedyna na świecie marka, która ma w swej ofercie tak szeroką gamę produktów, składającej się z różnego rodzaju preparatów oraz dwóch linii bandaży – przeznaczonych do zabiegów na ciało.

Kluczowym produktem linii AROSHA, są wspomniane już bandaże. Bandaże AROSHA wykonane są z delikatnej bawełny, która nasączona jest wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Dzięki nim zabiegi skutecznie redukują cellulit, mają właściwości modelujące, ujędrniające, nawilżające ciało. Pomagają w walce z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Seria zabiegów na ciało bandażami Arosha przynosi widoczne efekty w niwelowaniu cellulitu obrzękowego. Koncepcja marki by owijać ciało narodził się z potrzeby modelowanie sylwetki. Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło. Tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę. Ponadto bandaż nie uciska skóry, owinięcie w bandaż zapewnia jedynie “kontrolowaną kompresje”.

Cennik

Oedemacel bandaże Arosha - zabieg na ciało250 złZAPISZ SIĘ

Odkryj inne zabiegi, które rozwiążą Twój problem

CellulitCellulitCIAŁONapięcieObrzękiRelaksUjędrnianieZabiegi wyszczuplające

Newsletter Esti Life

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym salonie, zostaw nam swój adres email.

24/7zapisy
online