fbpx

Cosmelan

zapisy online

Cosmelan to jedna z najskuteczniejszych kuracji wybielających ,w porównaniu do terapii depigmentacyjnych, które są obecnie dostępne na rynku.  Zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu, zachowując przy tym całkowite bezpieczeństwo dla zdrowia pacjenta. Zabieg może być wykonywany o każdej porze roku. Na cały proces terapii składa się: zabieg wykonywany w gabinecie medycyny estetycznej oraz terapia domowa.

Przebarwienia to jeden z najważniejszych defektów estetycznych, który dotyka ponad 90% osób dorosłych po 50 roku życia. Bez względu na kolor skóry, przebarwienia to poważny problem, który obniża poczucie atrakcyjności. Hiperpigmentację skóry powoduje nadmierna, miejscowa produkcja melaniny w melanocytach – pigmentu, odpowiedzialnego za koloryt skóry. Powoduje to powstawanie przebarwień i plam, a skóra zyskuje niejednolity koloryt. Istnieje wiele wewnętrznych i zewnętrznych czynników powodujących zaburzenia w prawidłowej produkcji melaniny, takich jak:

SKUTECZNOŚĆ COSMELANU

Skuteczność metody Cosmelan potwierdzona jest w badaniami klinicznymi.

Zawartość substancji aktywnych w kuracji Cosmelan, blokujących produkcję melaniny to fakt, potwierdzony w badaniu in vitro na hodowlach melanocytów:

Zabieg na przebarwienia Cosmelan, to skuteczna terapia usuwająca przebarwienia, regulująca nadprodukcję melaniny w melanocytach, w związku z czym zapobiega powstawaniu nowych przebarwień w przyszłości. Kuracja działa podwójnie: reguluje produkcję melaniny i zmniejsza jej ilość, dzięki czemu uzyskuje się natychmiastowe i długotrwałe efekty.

EFEKTY ZABIEGU COSMELAN

cosmelan efekty zabiegu

JAK WYGLĄDA TERAPIA COSMELANEM

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

ZALECENIA POZABIEGOWE

W trakcie trzymania maski na skórze, oraz po jej usunięciu, pacjent musi unikać ekspozycji na słońce i źródła ciepła. Dzięki temu ma pewność, iż efekty zabiegu będą trwałe, a skóra nie będzie narażona na uszkodzenia. Ze względu na to, że zabieg chwilowo niweluje własną ochronę skóry, po zabiegu należy stosować kremy z wysokim filtrem UV.

PRZECIWWSKAZANIA

Cennik

Cosmelan1650 złZAPISZ SIĘ

Odkryj inne zabiegi, które rozwiążą Twój problem

BliznyMEDYCYNA ESTETYCZNAZłuszczanie

Newsletter Esti Life

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym salonie, zostaw nam swój adres email.

24/7zapisy
online