fbpx

Endermologia ciała Alliance LPG

zapisy online

Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent. Endermologia Alliance, to zabieg który służy naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu (30 minut) oraz ich liczbę, potrzebną do uzyskania zamierzonego efektu.
Endermologia Alliance, to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie zabiegów na ciało. Znana wszystkim i skuteczna od lat metoda zwalczania cellulitu i ujędrniania sylwetki, doczekała się nowej, jeszcze bardziej skutecznej technologii. Z uwagi na to, iż nowy patent Endermologii Alliance umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu, w przeciwieństwie do starszej metody – pierwsze efekty są widoczne już po trzech zabiegach.

Z pewnością godny uwagi jest fakt, że zabieg jest całkowicie bezbolesny, a co więcej – przyjemny. Podczas zabiegu pacjent odczuwa relaksujący masaż, który oprócz właściwości modelujących sylwetkę ma także działanie zbawienne na potreningowe zmęczenie mięśni (tak zwane zakwasy). W związku z tym, że zabieg jest całkowicie bezpieczny, może być wykonywany nawet u młodych osób.

EFEKT I SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI

Zabieg Endermologii to przede wszystkim potwierdzona badaniami pewność osiągnięcia zamierzonych efektów.

efekty zabiegu endermologia Alliance

Endermologia to masaż podciśnieniowy, wykonywany z siłą nacisku, który oddziałuje na skórną i podskórną tkankę łączną, w związku z tym ma działanie:

JAK WYGLĄDA ZABIEG ENDERMOLOGII ALLIANCE

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Dla osób walczących o idealną sylwetkę najbardziej godnym uwagi działaniem Endermologii będą właściwości wyszczuplające. Co ważne jednak, oprócz tych zabieg ten ma dużo większe spektrum możliwości:

Poniżej przedstawiamy efekty zabiegu Endermologia Alliance przed oraz po 10 zabiegach.

PRZECIWWSKAZANIA

W związku z etym, że Endermologia Alliance oddziałuje na głębokie warstwy skóry, nie może być wykonywana u wszystkich pacjentów. Przeciwwskazania dotyczą przede wszystkim osób z chorobami żył i krążenia. Lipomasażu nie można przeprowadzać u osób z:

Endermologia Alliance, to nie tylko zabiegi na ciało. Przeczytaj więcej o zabiegach endermologii na twarz – Endermolift.

Cennik

ENDERMOLOGIA CIAŁA

1 zabieg280 złZAPISZ SIĘ
6 zabiegów1320 złZAPISZ SIĘ
10 zabiegów2000 złZAPISZ SIĘ

Odkryj inne zabiegi, które rozwiążą Twój problem

CellulitCIAŁONapięcieObrzękiUjędrnianieZabiegi wyszczuplające

Newsletter Esti Life

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym salonie, zostaw nam swój adres email.

24/7zapisy
online