fbpx

Geneo

zapisy online

Geneo to nieinwazyjna metoda zabiegowa

Zapewnia uzyskanie trzech efektów pielęgnacyjnych:

Złuszczanie następuje po dostosowaniu odpowiedniej kapsułki do typu skóry i występującego problemu. Skóra jest wygładzona i przygotowana do następnego etapu pielęgnacji. Odpowiednio złuszczona i dotleniona skóra jest gotowa, aby przyswoić zawarte w preparacie, użytym podczas zabiegu substancje aktywne m.in. kwas hialuronowy, kwas migdałowy, azelainowy i kojowy oraz retinol czy witaminę C. Rezultatem jest odżywiona skóra.

Mechanizm działania nazwany Mikrobubble Energy, jest pierwszą na świecie technologią, która ma na celu przyśpieszenie wchłaniania składników odżywczych, po to aby skóra mogła malsymalnie je wykorzystać.

Reakcja zachodzi między kapsułką, a preparatem, który rozprowadzany jest na powierzchni skóry. Kapsułka stworzona jest z wodorowęglanu sodu oraz kwasu cytrynowego, a żel zawiera składniki aktywne. To właśnie połączenie kapsułki z żelem aktywuje reakcję chemiczną, która wytwarza MikroBubble Energy. Środowisko bogate w CO2, w postaci mikropęcherzyków na skórze, wywołuje fizjologiczną reakcję efekt Bohra, co prowadzi do natychmiastowego dotlenienia skóry. Aplikator zaprojektowany jest tak, aby produkować siłę kinetyczną, która optymalizuje generowanie chemicznej reakcji produkcji pęcherzyków CO2, co umożliwia optymalną penetrację CO2 do naskórka.

Odpowiednio dobrane zabiegi, z pojedyńczo zapakowanych żeli oraz kapsułek, pozwalają na osiągnięcie odpowiednich rezultatów pozabiegowych, na dany problem skórny.

Cennik

Zabieg na twarz Geneo350 złZAPISZ SIĘ

Odkryj inne zabiegi, które rozwiążą Twój problem

NawilżaniePrzebarwieniaREWITALIZACJAWrażliwa skóraZABIEGI NA TWARZZabiegi na zmarszczkiZabiegi odmładzające dla skóry dojrzałejZASKÓRNIKI

Newsletter Esti Life

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym salonie, zostaw nam swój adres email.

24/7zapisy
online