fbpx

Cyfrowa Analiza Skóry

zapisy online

Na czym polega?

Analiza skóry na 8 poziomach. Dzięki zastosowaniu kamery z wielokrotnym powiększeniem, możecie poznać dokładnie stan i potrzeby Waszej skóry. Na tej analizie opieramy całe terapie.

Znajomość stanu skory oraz źródeł i genezy powstawania niedoskonałości warunkuje skuteczność wyboru zabiegów, kosmetyków i metod pielęgnacji. Analizer SDS to nowoczesne urządzenie do badania skóry, które wyróżnia się szerokim zakresem zastosowania, jest on doskonałym wsparciem podczas wyboru odpowiedniej kuracji gabinetowej. Analiza pozwoli również  na dobranie produktów do codziennej domowej pielęgnacji. 

Pozwala określić stan skóry na 8 poziomach:

Dzięki określeniu potrzeb skóry, możesz dowiedzieć się czy zwykłe zabiegi kosmetyczne są w stanie spłycić Twoje zmarszczki, czy dany krem jest dla Ciebie odpowiedni, czy warto korzystać z zabiegów medycyny estetycznej, na jakich partiach twarzy warto się skupić w pielęgnacji, czy naczynia i rozszerzone pory będą z czasem zmieniać stopień swojego zaawansowania.

Badanie jest całkowicie bezbolesne, pozwala na szybki pomiar poszczególnych parametrów, a kamera o 40-krotnym powiększeniu umożliwia precyzyjny odczyt informacji i danych. Ponadto każde badanie zakończone jest raportem szczegółowo opisującym kondycję skory, zawierającym wskazówki dotyczące prawidłowej pielęgnacji gabinetowej oraz domowej, który przesyłany jest bezpośrednio do klientki. 

Badanie umożliwia poznanie z bliska struktury skory, wskaże obszary wymagające większej troski i wzmożonej pielęgnacji, dzięki czemu pozwoli na dobranie najlepszych metod pielęgnacji i walki z niedoskonałościami zarówno w gabinecie kosmetycznym jak i w domu. 

 

Cena analizy to 100zł –

JEDNAK, jeśli zdecydujesz się na zabieg w ciągu 30 dni, kwota ta zostanie odliczona od Twojego zabiegu na twarz.

Zapisz się już dziś!

Cennik

Cyfrowa analiza skóry100złZAPISZ SIĘ

Odkryj inne zabiegi, które rozwiążą Twój problem

Badanie skóry

Newsletter Esti Life

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym salonie, zostaw nam swój adres email.

24/7zapisy
online