fbpx

Kwas migdałowy – Mandel +

zapisy online

Wszystkie peelingi z kwasem migdałowym charakteryzują się mniejszą agresywnością w porównaniu z innymi peelingami chemicznymi. Dlatego są najchętniej wybieranymi peelingami dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z tego typu zabiegami. Zabieg Mandel + to kwas migdałowy 60% w połączeniu z kwasem tiomlekowym, antyutleniaczami i substancjami rozjaśniającymi.

Skuteczność kwasu migdałowego

Kwas migdałowy to alfa-hydroksykwas, który otrzymuje się dzięki hydrolizie wyciągu z gorzkich migdałów. Posiada istotne działanie rewitalizujące, a także bakteriobójcze i odbarwiające. Jest substancją nietoksyczną i nie jest fotouczulający – może być stosowany o każdej porze roku. Efekt zabiegu widoczny jest tuż po nim. Pacjenci zauważają świetlistość i oczyszczenie cery. Zabieg nie wyłącza pacjenta z życia codziennego i może być stosowany sam bądź w połączeniu z innymi substancjami aktywnymi.

Kwas migdałowy – jak wygląda zabieg

Zabieg jest bezbolesny, trwa ok. 20-tu minut, wywołuje lekkie swędzenie, czasem zaróżowienie skóry. Złuszczanie skóry jest stopniowe, łuskowate, łatwe do ukrycia poprzez nawilżenie kremami. Utrzymuje się przez parę dni, ale nie jest widoczne.

Efekty peelingu kwasem migdałowym

Przeciwwskazania do zabiegu kwasami

Cennik

Kwas migdałowy - Mandel +240 złZAPISZ SIĘ

Odkryj inne zabiegi, które rozwiążą Twój problem

NawilżanieOczyszczanieWrażliwa skóraZABIEGI NA TWARZZabiegi odmładzające dla skóry dojrzałej

Newsletter Esti Life

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym salonie, zostaw nam swój adres email.

24/7zapisy
online