fbpx

Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu – laser

zapisy online

Z biegiem czasu, skóra traci swoją sprężystość i harmonijny wygląd, pojawiają się zmarszczki i bruzdy. Oprócz skłonności genetycznych i hormonalnych, na starzenie skóry mają wpływ czynniki środowiskowe: takie jak promieniowanie UV lub nikotyna. Sieć włókien kolagenowych w skórze właściwej ulega uszkodzeniu i traci zdolności do odbudowy. W każdym zakątku świata wzrasta świadomość pacjentów dotycząca nieinwazyjnych metod odmładzania, które skutecznie poprawiają wygląd skóry, bez konieczności rezygnowania z codziennych zajęć.

Jedną z najskuteczniejszych metod, poprawy struktury skóry jest wykorzystanie lasera diodowego wysokiej mocy. Efektem zabiegu jest pobudzenie syntezy włókien kolagenowych dzięki kontrolowanemu rozgrzaniu tkanek, nie pozwalając na ich uszkodzenie. Jest to termiczna stymulacja prowadząca do przebudowy kolagenu. Dzięki temu następuje poprawa struktury skóry, regeneracja włókien (napięcie skóry, zmniejszenie wielkości porów), rozjaśnienie pigmentacji i redukcja drobnych zmarszczek.

Co najważniejsze, cały proces wymaga tylko trzech zabiegów, w odstępach jednego miesiąca.

SKUTECZNOŚĆ ZABIEGU FOTOODMŁADZANIA TWARZY

Dermatolodzy coraz częściej spotykają się z życzeniem przywrócenia jasnego i młodego wyglądu skóry, praktycznie w każdej części świata. Nie ma prostszego rozwiązania niż MeDioStar Next: rozmiar plamki świetlnej w tym urządzeniu gwarantuje całkowicie skuteczne leczenie wszystkich typów skóry. Zintegrowany system chłodzenia skóry i jednolitość plamki ograniczają działania niepożądane do minimum i zapewniają niezwykle krótki czas gojenia. Fotoodmładzanie, to nie tylko poprawa wyglądu skóry, ale również jej leczenie. W sposób kompleksowy likwidowane są objawy starzenia się skóry:

Zabiegi skracają i przebudowują włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszają się rozszerzone pory i wygładzają zmarszczki. Zabiegi te stosowane są w każdym wieku, również u młodych osób z problemami skórnymi. Równie często poddają się im panie, jak i panowie. Jest to zabieg mało inwazyjny, bez użycia skalpela. Krótka rekonwalescencja i duże bezpieczeństwo zabiegu pozwalają normalnie funkcjonować i kontynuować pracę zawodową.

WSKAZANIA DO ZABIEGU FOTOODMŁADZANIA

Obszar działania zabiegu jest bardzo szeroki, dzięki czemu rozwiązuje wiele problemów:

PRZECIWWSKAZANIA

Cennik

FOTOODMŁADZANIE LASEREM

Twarz350 złZAPISZ SIĘ
Szyja250 złZAPISZ SIĘ
Dekolt300 złZAPISZ SIĘ
Twarz + szyja + dekolt750 złZAPISZ SIĘ

Odkryj inne zabiegi, które rozwiążą Twój problem

ZABIEGI NA TWARZZabiegi na zmarszczkiZabiegi odmładzające dla skóry dojrzałej

Newsletter Esti Life

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym salonie, zostaw nam swój adres email.

24/7zapisy
online