fbpx

Laserowe leczenie rumienia

zapisy online

Laser MEDIOSTAR NEXT Pro oferuje więcej niż tylko samą depilację, a jego uniwersalność i przyjazność dla użytkownika można wykorzystać także na innych polach zastosowań. Sprawdza się także do zabiegów takich jak usuwanie niebieskich pajączków żylnych na nogach i leczenie naczyniaków. Laserowe leczenie rumienia czy pojedynczych rozszerzonych naczyń na twarzy i ciele. Korzystne wyniki obserwuje się u coraz większej liczby pacjentów. Zabiegi są nieinwazyjne i w większości przypadków nie wymagają znieczulenia.

W przypadku typowych rozszerzonych naczyń kończyn dolnych, które są większe i znajdują się głębiej pod powierzchnią skóry w większości przypadków, lasery o długościach fal dla podczerwieni, takie jak laser diodowy MEDIOSTAR – nadają się lepiej, ponieważ emitowane przez nie światło lasera dociera głębiej. Kolejnym istotnym czynnikiem jest większa średnica wiązki światła (osiągana dzięki dużej mocy wyjściowej urządzenia MEDIOSTAR ), ponieważ promieniowanie laserowe dociera głębiej przy większej wiązce przy identycznej fluencji.

ZALETY ZABIEGU USUWANIA NACZYŃ

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg polega na wywołaniu efektu fototermolizy. Laser emituje fale, które absorbowane są przez hemoglobinę. Parametry wiązki światła laserowego są precyzyjnie określone, dlatego energia oddziałuje wyłącznie w obszarze naczyń krwionośnych, pomijając okoliczne tkanki. Gdy czerwone krwinki pochłaniają energię lasera, dochodzi do zwiększenia temperatury i uszkodzenia naczynka. Krew odparowuje, a ściany uszkodzonego naczynka zostają wchłonięte przez organizm. Rumień stopniowo zanika.

EFEKTY ZABIEGU LASEROWEGO LECZENIA RUMIENIA

Pełen efekt laserowego leczenia rumienia będzie widoczny po około dwóch tygodniach. Po tym czasie większość naczynek całkowicie zniknie, a te, które pozostaną, staną się jaśniejsze. Prawdopodobnie, w celu całkowitego usunięcia rumienia konieczne będzie kilkukrotne powtórzenie zabiegu. W pierwszej kolejności laser usuwa zmiany naczyniowe znajdujące się najbliżej powierzchni skóry. Naczynia zlokalizowane głębiej zostaną zlikwidowane przy kolejnych powtórzeniach, dlatego też wykonywanie zabiegów w serii jest tak ważne by całkowicie pozbyć się problemu.

PRZECIWWSKAZANIA

Cennik

LECZENIE RUMIENIA – LASEROTERAPIA

Laserowe leczenie rumienia - 1 strefa350 złZAPISZ SIĘ

Odkryj inne zabiegi, które rozwiążą Twój problem

Naczyniowa skóraZABIEGI NA TWARZ

Newsletter Esti Life

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym salonie, zostaw nam swój adres email.

24/7zapisy
online