fbpx

Masaż klasyczny i relaksacyjny

zapisy online

Stres związany zarówno z pracą zawodową, jak i problemami życia codziennego, w znaczący sposób odbija się nie tylko na naszej psychice, ale także wyglądzie zewnętrznym i ciele. Kiedy możemy poświęcić trochę czasu dla siebie, warto umówić się na wizytę u specjalisty i oddać w jego ręce. Dosłownie, nic nie działa tak dobrze na wszystkie sfery człowieka, jak masaż.

 

Masaż klasyczny to najpopularniejszy zabieg, znajdujący się w podstawowej ofercie, każdego gabinetu masażu. W zależności od zastosowanej techniki, może on mieć różne działanie:

Masaż klasyczny, wykorzystywany jest jako element wspomagający zwalczanie wielu chorób. Możemy do nich zaliczyć: dolegliwości ortopedyczne, neurologiczne czy ginekologiczne. Znajduje też zastosowanie w ogólnych problemach zdrowotnych zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.

Masaż klasyczny wykonuje się na stole do masażu z wykorzystaniem oliwki lub maści, ułatwiającej płynne ruchy dłoni masażysty na ciele pacjenta. Skutkiem zabiegu jest regeneracja i zwiększenie elastyczności mięśni, poprawa krążenia krwi i limfy oraz poprawienie wyglądu skóry. Masaże oraz wszystkie zabiegi z kategorii SPA&Wellness wpływają na psychikę. Uspokajają, koją stres oraz relaksują.

Celem masażu relaksacyjnego jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. To doskonała forma terapii niemal dla każdego – pozwalająca m.in.:

Masaż relaksacyjny sprawdza się zatem zarówno w stanach zmęczenia fizycznego (na przykład po długotrwałym wysiłku sportowym), jak i zmęczenia umysłowego (po ciężkim dniu w pracy, czy doświadczeniu stresującej sytuacji). Jest to bardzo delikatny zabieg, prowadzony w spokojnej, wyciszającej atmosferze. Pozwala pacjentowi oderwać się od problemów i w pełni się rozluźnić.

Cennik

Masaż klasyczny całe ciało 60’240 złZAPISZ SIĘ
Masaż klasyczny jedna partia 30’160 złZAPISZ SIĘ
Masaż relaksacyjny całe ciało 60’220 złZAPISZ SIĘ
Masaż relaksacyjny 1 partia 30’160 złZAPISZ SIĘ
Masaż twarzy80 złZAPISZ SIĘ
Masaż stóp100 złZAPISZ SIĘ

Odkryj inne zabiegi, które rozwiążą Twój problem

MASAŻERelaks

Newsletter Esti Life

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym salonie, zostaw nam swój adres email.

24/7zapisy
online