fbpx

Plastyka nosa kwasem hialuronowym

zapisy online

Plastyka nosa kwasem hialuronowym, to zabiegi polegające na poprawie wyglądu i kształtu nosa przy użyciu wypełniaczy. Dlatego też, tego typu zabiegi stały się ciekawą i skuteczną propozycją dla pacjentów obawiających się klasycznych zabiegów chirurgii plastycznej.

Metoda ta, daje możliwość natychmiastowej zmiany wyglądu nosa oraz wymodelowanie mankamentów, które negatywnie wpływają na komfort życia pacjentów. Wpływ na podniesienie jakości życia po zabiegach korekcji nosa znacząco wzrasta, o czym mówią naukowcy badający psychologiczny aspekt zabiegów. Zdecydowana poprawa samooceny, podniesienie własnej wartości i lepszy komfort życia to odczucia i opinie pacjentów po zabiegu korekcji nosa. A wszystko to można osiągnąć w kilkanaście minut bez potrzeby narkozy, bólu, operacji, krwiaków i długiego pooperacyjnego okresu rekonwalescencji.

Plastyka nosa kwasem hialuronowym – wskazania:

Ze względu na to, że nie wszystkie problemy można skorygować w sposób niechirurgiczny, przed zabiegiem konieczna jest konsultacja lekarska.

Przed zabiegiem

Kilka dni przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny, leków przeciwzakrzepowych, przeciwzapalnych.

Przebieg zabiegu

Zabieg polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego cieniutką igłą w odpowiednie miejsca nosa tak, aby optymalnie skorygować niedoskonałości. W praktyce, wygląda to jak „rzeźbienie” nowego nosa z odkształcalnej substancji jaką jest kwas hialuronowy,więc ostateczny efekt zależy w dużej mierze od zmysłu estetycznego i doświadczenia lekarza. Preparat kwasu hialuronowego dodatkowo zawiera lidokainę ( środek miejscowo znieczulający) dzięki czemu zabieg jest niemalże bezbolesny. Procedura trwa około 30 minut, a efekty widoczne są od razu.

Efekt zabiegu utrzymuje się w zależności od predyspozycji indywidualnych organizmu i wynosi około 6-12 miesięcy. Czas utrzymywania efektu początkowego można przedłużać kolejnymi wstrzyknięciami preparatu. Każdy kolejny, odpowiednio wykonany zabieg, daje lepszy i dużo trwalszy efekt.

Po zabiegu

Efekty uboczne

U niektórych pacjentów może pojawić się niewielki siniak, obrzęk, lekki ból czy wrażliwość na dotyk w okolicy nosa. Objawy te znikają samoistnie, w przeciągu kilku dni.

Plastyka nosa kwasem hialuronowym – przeciwwskazania

Cennik

Plastyka nosa kwasem hialuronowym1800 złZAPISZ SIĘ

Odkryj inne zabiegi, które rozwiążą Twój problem

MEDYCYNA ESTETYCZNANos

Newsletter Esti Life

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym salonie, zostaw nam swój adres email.

24/7zapisy
online