fbpx

Retix C – kuracja odmładzająca

zapisy online

Retix C firmy Xylogic, to intensywna kuracja odmładzająca i odbudowująca skórę z retinolem, witamina C i antyoksydantami. Jest to intensywna i kompletna terapia anti-aging na twarz, szyję i dekolt, oparta na kompleksie Acticell 42%, który zawiera najbardziej skuteczne składniki odmładzające w odpowiednich stężeniach i skutecznych formułach.

Celem terapii jest przede wszystkim kompleksowa poprawa wyglądu skóry, odbudowa włókien kolagenowych i elastynowych. Poprawa zagęszczenia i napięcia skóry, wygładzanie, rozjaśnienie przebarwień, redukcja niedoskonałości, stanów zapalnych i trądziku, a także zwężenie porów nawet do 80%. Dzięki składnikom zawartym w zabiegu następuje zwiększenie poziomu nawilżenia oraz ochrona przed fotouszkodzeniami, a co za tym idzie zwiększenie naturalnej bariery ochronnej skóry.

Retix C – działanie

Preparat przede wszystkim skupia się na stymulacji i odnowie tkanki. Substancje peelingujące usuwają martwy naskórek odświeżając i intensywnie wygładzając skórę. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Ponadto, kuracja redukuje niedoskonałości, nawilża, rozjaśnia i rozświetla skórę. Cera po zabiegu jest jędrna, napięta, wypełniona i rozjaśniona.

Retix C – wskazania

Przebieg zabiegu

Na oczyszczoną i odtłuszczoną skórę nakłada się i wmasowuje serum z ampułki. Następnie nakładana jest maska z czystym retinolem. Po wykonaniu profesjonalnej części zabiegu klientka udaje się do domu z maską retinolową, którą zmywa samodzielnie po 6-8 godzinach. Po 2-3 dniach następuje złuszczanie naskórka, które trwa kilka dni. Jeśli mamy wolny weekend i chcemy, aby na te dni przypadło złuszczanie należy umówić się na zabieg w środę lub czwartek.

retix c warszawa wilanów

Przeciwwskazania

Cennik

Retix C350 złZAPISZ SIĘ

Odkryj inne zabiegi, które rozwiążą Twój problem

NawilżanieZABIEGI NA TWARZZabiegi odmładzające, dla skóry dojrzałej

Newsletter Esti Life

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym salonie, zostaw nam swój adres email.

24/7zapisy
online