fbpx

Botoks – usuwanie zmarszczek mimicznych

zapisy online

Zabieg polega na wstrzyknięciu toksyny botulinowej w mięśnie twarzy, powodując blokadę odbieranych przez nie impulsów nerwowych.

Preparaty Botox firmy Azzalure oraz Bocouture stosowane są miejscowo, w celu rozluźnienia mięśni, które są odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek. Podanie toksyny botulinowej powoduje usuwanie zmarszczek nie wpływając na funkcjonowanie pozostałych mięśni. Dobrze wykonany zabieg daje naturalny efekt wygładzenia przy zachowaniu dotychczasowej mimiki twarzy.

Zabiegi z wykorzystaniem Botoxu to nie tylko dobry sposób na usuwanie obecnych zmarszczek, ale także wspaniała profilaktyka opóźniająca proces ich powstawania.

W ciągu kilku dni po zabiegu widoczne jest wygładzenie zmarszczek, lecz na ostateczny efekt trzeba poczekać około 2 tygodni. Efekt ten utrzyma się przez około 4 – 6 miesięcy. Po kolejnych zabiegach efekty mogą utrzymać się dłużej.

Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej stosuje się do:

Efekty zabiegu usuwania zmarszczek Botoxem:

Wygładzenie zmarszczek utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy, w zależności od różnych czynników. Zabieg może być powtarzany co kilka miesięcy, najważniejsze jednak, by nie robić tego częściej niż co około 6 miesięcy.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

Cennik

Toksyna botulinowa 1 okolica: Azzalure650 złZAPISZ SIĘ
Toksyna botulinowa 1 okolica: Bocouture850 złZAPISZ SIĘ
Toksyna botulinowa 3 okolice: Azzalure1350 złZAPISZ SIĘ
Toksyna botulinowa 3 okolice: Bocouture1900 złZAPISZ SIĘ

Odkryj inne zabiegi, które rozwiążą Twój problem

BotoksMEDYCYNA ESTETYCZNA

Newsletter Esti Life

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym salonie, zostaw nam swój adres email.

24/7zapisy
online