fbpx

Wkładki Ortopedyczne 3D

zapisy online

Gabinet Esti life dysponuje możliwością wykonania specjalistycznych wkładek ortopedycznych.

Kto nie chciałby wracać mniej zmęczonym do domu, po całym dniu pracy? Kto nie chciałby mieć mniej zmęczonych stawów i kręgosłupa?

Rozwiązaniem są indywidualnie zaprojektowane wkładki 3D, pełniące funkcję ortezy, stabilizatora, amortyzatora. Absorbują one większość mikrowstrząsów i napięć w czasie ruchu oraz stabilizują stopę wraz ze stawem skokowym. Odciążają bolesne miejsca stóp.

Wkładki zapobiegają powstawaniu nagniotów, odcisków, powstawaniu różnych chorób np. płaskostopia czy zapadniętego śródstopia. Dodatkowo, ważną informacją jest to, że wkładki można wykonywać u dzieci od 5 roku życia. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że tym sposobem można zniwelować nawet wady postawy pojawiąjące się już w wieku dziecięcym.

Wykwalifikowany podolog w gabinecie Esti Life przeprowadza specjalistyczną konsultację. Jej wstępnym etapem jest wykonaniu krótkiego masażu stopy, w celu rozluźnienia mięśni. Dopiero po wykonaniu takiego masażu można przejść do kolejnych etapów.

W początkowej fazie odbywa się laserowy pomiar kątu odchylenia kości stopy od normy. Kolejnym etapem jest wykonanie wycisku stopy w piance ortopedycznej. Taki wycisk pozwala na precyzyjne poznanie wszelkich odchyleń, nierówności, ułożeń stopy, rozstawu palców itp. Z wycisku w piance ortopedycznej pobierana jest cyfrowo informacja o kształcie stopy. Na jej bazie budowany jest wirtualny model stopy i tworzona jest wirtualna wkładka 3D. Bardzo ważną informacją jest to, iż można zaprojektować dodatkowe odciążenia, co daje poczucie komfortu podczas chodzenia.

Jest kilka rodzajów wkładek

  1. Wkładki komfortowe
  2. Wkładki ortopedyczne
  3. Wkładki sportowe
  4. Wkładki podologiczne

Wszystkie z tych wkładek mogą być wykonane z uwzględnieniem problemów występujących u osób chorujących na cukrzycę.

Kolejnym istotnym elementem jest materiał, z którego wykonywane są wkładki. Kopolimer etylenu i octanu winylu EVA, to materiał wielowarstwowy o różnej twardości, dopasowanej do występujących problemów. Ważnym aspektem jest również to, że wkładki mogą być powlekane alcantarą ortopedyczną, której delikatna powierzchnia niweluje tarcia, a także dedykowana do osób borykających się z problemem nadpotliwości stóp.

Podczas wykonywania autorskiej, bezpłatnej usługi w gabinecie kosmetycznym Estilife tj. holistycznego planu terapii, proponujemy Pańswu konsultację podologa. Wtedy, ustala on indywidualnie, czy wkładki będą miały zasadność w pojedynczych przypadkach.

Koszt wkładki 350 zł.

Zapraszamy!

wkładki ortopedyczne do butów warszawa

Cennik

Konsultacja – dopasowanie wkładek ortopedycznych

70 zł

Odkryj inne zabiegi, które rozwiążą Twój problem

PodologiaZABIEGI NA DŁONIE I STOPY

Newsletter Esti Life

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym salonie, zostaw nam swój adres email.

24/7zapisy
online
555948284870240