fbpx

Wosk klasyczny paskowy Depileve

zapisy online

Woski Depileve, w odróżnieniu od innych wosków na rynku, mają w swoim składzie wyjątkowo wysoki procent żywicy z najlepszego gatunku sosny. Pochodzi ona ze sprawdzonych źródeł światowych, co charakteryzuje je doskonałą przyczepnością i lepkością. Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (już od 0,5 mm). Woski Film Wax, najbardziej plastyczne z oferowanych na rynku wosków powodują, że proces odrastania włosa zostaje kilkukrotnie spowolniony.

Podczas depilacji ważne jest, by osoba wykonująca zabieg stosowała odpowiedni nacisk przy nakładaniu wosku na skórę. Im „mocniej” nakłada się wosk, tym lepiej włos wtapia się w jego strukturę. Daje to pewność, że usuniemy zarówno włos jak i jego cebulkę. Dlatego właśnie metodę bezpaskową uznaje się za najskuteczniejszą.

Depilève oferuje bardzo szeroką ofertą wosków do depilacji profesjonalnej, w tym oprócz klasycznych wosków miękkich do depilacji paskowej – woski twarde i superplastyczne Film Wax do depilacji bezpaskowej. Każdy rodzaj wosku występuje w kilku wersjach z różnymi składnikami o charakterze pielęgnacyjnym. To pozwala na bardzo indywidualne dobieranie wosków do rodzaju skóry.

Marka Depileve to światowy lider w depilacji profesjonalnej od ponad 30-stu lat obecna w 96 krajach na 6 kontynentach. W ofercie Depileve znajdują się odpowiedzi na każdą potrzebę rynku z zakresu depilacji:

wosk bezpaskowy Depileve

 

Cennik

WOSK KLASYCZNY PASKOWE DEPILEVE

Bikini klasyczne70 złZAPISZ SIĘ
Bikini french85 złZAPISZ SIĘ
Bikini pełne brazylijskie135 złZAPISZ SIĘ
Pachy40 złZAPISZ SIĘ
Nad górną wargą30 złZAPISZ SIĘ
Policzki35 złZAPISZ SIĘ
Brwi30 złZAPISZ SIĘ
Broda30 złZAPISZ SIĘ
Bruch75 złZAPISZ SIĘ
Całe nogi110 złZAPISZ SIĘ
Całe plecy110 złZAPISZ SIĘ
Całe ręce85 złZAPISZ SIĘ
Kark60 złZAPISZ SIĘ
Klatka piersiowa65 złZAPISZ SIĘ
Łydki60 złZAPISZ SIĘ
Policzki35 złZAPISZ SIĘ
Przedramiona50 złZAPISZ SIĘ
Ramiona50 złZAPISZ SIĘ
Uda65 złZAPISZ SIĘ

Odkryj inne zabiegi, które rozwiążą Twój problem

Depilacja, usuwanie owłosieniaWosk klasyczny paskowy Depileve

Newsletter Esti Life

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym salonie, zostaw nam swój adres email.

24/7zapisy
online