fbpx

Wosk klasyczny paskowy Depileve

zapisy online

Woski Depileve, w odróżnieniu od innych wosków na rynku, mają w swoim składzie wyjątkowo wysoki procent żywicy z najlepszego gatunku sosny. Pochodzi ona ze sprawdzonych źródeł światowych, co charakteryzuje je doskonałą przyczepnością i lepkością. Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (już od 0,5 mm). Woski Film Wax, najbardziej plastyczne z oferowanych na rynku wosków powodują, że proces odrastania włosa zostaje kilkukrotnie spowolniony.

Podczas depilacji ważne jest, by osoba wykonująca zabieg stosowała odpowiedni nacisk przy nakładaniu wosku na skórę. Im „mocniej” nakłada się wosk, tym lepiej włos wtapia się w jego strukturę. Daje to pewność, że usuniemy zarówno włos jak i jego cebulkę. Dlatego właśnie metodę bezpaskową uznaje się za najskuteczniejszą.

Depilève oferuje bardzo szeroką ofertą wosków do depilacji profesjonalnej, w tym oprócz klasycznych wosków miękkich do depilacji paskowej – woski twarde i superplastyczne Film Wax do depilacji bezpaskowej. Każdy rodzaj wosku występuje w kilku wersjach z różnymi składnikami o charakterze pielęgnacyjnym. To pozwala na bardzo indywidualne dobieranie wosków do rodzaju skóry.

Marka Depileve to światowy lider w depilacji profesjonalnej od ponad 30-stu lat obecna w 96 krajach na 6 kontynentach. W ofercie Depileve znajdują się odpowiedzi na każdą potrzebę rynku z zakresu depilacji:

wosk bezpaskowy Depileve

 

Cennik

WOSK KLASYCZNY PASKOWE DEPILEVE

Łydki

60 zł

Uda

65 zł

Całe nogi

110 zł

Ramiona

50 zł

Przedramiona

50 zł

Całe ręce

85 zł

Bikini klasyczne

60 zł
Bikini french

70 zł

Bikini pełne brazylijskie

100 zł

Pachy

40 zł

Nad górną wargą

30 zł

Policzki

35 zł

Brwi

30 zł

Klatka piersiowa

65 zł

Brzuch

75 zł
Kark

60 zł

Całe plecy

110 zł

 

Odkryj inne zabiegi, które rozwiążą Twój problem

DEPILACJAWosk klasyczny paskowy Depileve

Newsletter Esti Life

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym salonie, zostaw nam swój adres email.

24/7zapisy
online
555948284870240