fbpx

Wypełnianie doliny łez

zapisy online

Wypełnianie doliny łez kwasem hialuronowym ma na celu zlikwidowanie „worków” i cieni pod oczami, które nadają twarzy smutny i zmęczony wyraz.

W procesie starzenia okolicy oczu powstaje zanik tkanki podskórnej oraz wiotczenie skóry. Zanika naturalna podściółka tłuszczowa, przez co zapadają się pewne rejony twarzy. Najczęściej staje się to w okolicy oczodołu i przyśrodkowej część policzków. Zagłębienia te nadają twarzy bardzo smutny i zmęczony wyraz.

Aby zlikwidować ten efekt stosuje się preparaty na bazie kwasu hialuronowego. Wypełniają one powstałe w procesie starzenia ubytki tkanki, a jednocześnie eliminują widoczne cienie pod oczami.
Do zabiegów na delikatne bardzo okolice oczu wykorzystywane są specjalne preparaty na bazie kwasu hialuronowego. Mogą być wstrzykiwane za pomocą igły, wtedy potrzeba kilku nakłuć skóry w tym rejonie lub przez tzw. technikę kaniuli, czyli podania preparatu z dwóch wkłuć (po jednym na każdą stronę), za pomocą specjalnej elastycznej cieniutkiej kaniuli.
Niezależnie od tego, czy lekarz zastosuje igłę czy metodę kaniuli, rezultaty zabiegu są takie same. Zastosowanie kaniuli daje jednak większe szanse na uniknięcie ewentualnych siniaków w miejscu iniekcji.

Wypełnianie doliny łez – efekty zabiegu

Wskazania do zabiegu

Cennik

Wypełnianie doliny łez1200 złZAPISZ SIĘ

Odkryj inne zabiegi, które rozwiążą Twój problem

MEDYCYNA ESTETYCZNAOczy

Newsletter Esti Life

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym salonie, zostaw nam swój adres email.

24/7zapisy
online