Darmowa dostawa od 450zł

Zabiegi na ciało – trendy 2019

Koniec i początek roku to czas podsumowań, a także spisywania noworocznych postanowień. Na szczycie listy postanowień noworocznych jest zazwyczaj magiczne słowo: „Schudnę!”. Jeśli i Ty należysz do tej grupy, mimo że Twoja waga wydaje się być w oczach postronnych osób „w porządku!”, to znaczy, że Twoje ciało potrzebuje czegoś innego.

Może to czas na przemyślenie swoich nawyków żywieniowych, zwiększenie aktywności fizycznej i wdrożenie programów modelujących sylwetkę. Zwłaszcza, gdy pierwsze dwa aspekty nie wydają Ci się mocno zaniedbane, a mimo to odbicie Twojej sylwetki w lustrze nie jest jeszcze tym wymarzonym. Jest bowiem trend, który nie wychodzi z mody przez długie lata – smukła sylwetka o zdrowych proporcjach oraz zadbana, jędrna i nawilżona skóra. Jakie metody modelowania sylwetki mają zadatki na zdobycie podium popularności w 2019 roku?

Endermologia LPG Alliance

Endermologia to intensywna, ale jednocześnie całkowicie bezinwazyjna stymulacja tkanek, za pomocą specjalnej głowicy wyposażonej w rolkę oraz klapkę. System próżniowego zasysania skóry, przy jednoczesnym masażu, oddziałuje na ciało w trzech wymiarach:

  • redukuje miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową,
  • zmniejsza widoczność cellulitu,
  • ujędrnia i poprawia nawilżenie skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny, a także kwasu hialuronowego.

Rekomendowana liczba zabiegów to 10 – 12, dwa razy w tygodniu. Efekty zauważalne są już po trzecim zabiegu serii. Mimo zaskakującej skuteczności podczas zabiegu nie odczuwa się żadnego dyskomfortu, a pacjenci określają go jako przyjemny, relaksujący masaż. Zalecany jest również kobietom w ciąży!

Bandaże Arosha

Bandaże Arosha Zabiegi marki Arosha redukują cellulit, modelują, ujędrniają, ale także nawilżają i odmładzają skórę. Ich sztandarowym produktem są wyjątkowe bandaże wykonane z delikatnej bawełny, nasączone składnikami aktywnymi. Zestaw zabiegowe składają się z kwasu glikolowego, nasączonych bandaży oraz wieloskładnikowych koktajli w ampułkach. Dzięki kilku zestawom zabiegowym możemy dostosować terapię do danego problemu, skupiając się na newralgicznych miejscach, takich jak: nogi i pośladki, brzuch i talia, a także ramiona.

Słynny zestaw OEDEMACEL działa synergicznie, zwalczając pierwotne przyczyny powstania cellulitu, czyli rozszerzenie naczyń oraz międzykomórkowe gromadzenie się płynów.  Pomaga usunąć zastoje wody i działa drenująco.

Ampułka drenująca zawiera m.in.: karnitynę i ekstrakty: z wąkrotki azjatyckiej, ananasa i zielonej herbaty. Ampułka antycellulitowa to natomiast kombinacja składników lipolitycznych, jak kofeina i fosfatydylocholina oraz naturalnych ekstraktów: z karczocha i skrzypu.

Liczba zabiegów dobierana jest indywidualnie, natomiast rekomendowana częstotliwość to wykonywanie ich 2 – 3 razy w tygodniu.

To jak, skusisz się?