Darmowa dostawa od 450zł

Co robić, aby uzyskać zgrabną sylwetkę do lata?

Która z nas nie chciałaby bez stresu wskoczyć w bikini? Która z nas nie chciałaby nie zamartwiać się przed pierwszym założeniem sukienki w miesiącach letnich?

Wygląda na to, że ciężko byłoby znaleźć kogoś takiego! ALE UWAGA! Da się!

Możliwości jest sporo… Jak wiadomo, zdrowy tryb życia jest najważniejszym warunkiem. Lecz której z nas nie zdarzyło się zapomnieć o zjedzeniu śniadania? Wypiciu zalecanej ilości wody? Kto z nas prowadzi bezstresowe życie ? ????

Pośpiech, stres, nieregularne spożywanie posiłków, picie za małej ilości wody… To tylko niektóre kwestie, mające wpływ na wygląd naszej sylwetki. Należy jednak pamiętać, że wszystko da się zmienić. Czyli właściwie od czego zacząć?

WODA, WODA, WODA… Działa cuda! Począwszy od większego nawilżenia skóry, skończywszy na przyśpieszeniu metabolizmu. A czy wiecie, że dorosły człowiek powinien wypijać minimum 2 l wody dziennie ? Wygląda przerażająco, ale z drugiej strony, to tylko 8 szklanek! Nie takie straszne, prawda? Dlatego też bezwzględnie powinniśmy o niej pamiętać!

Zabiegi na odchudzanie ciała z bandażami

A jak nawilżyć skórę od zewnątrz? Począwszy od balsamów nakładanych przynajmniej 1 raz dziennie, maseł do ciała, które nie tylko nawilżają, ale przede wszystkim natłuszczają skórę… Skończywszy na zabiegach w gabinecie kosmetycznym. Świetnie działają zabiegi, które polegają na uprzednim złuszczeniu naskórka całego ciała, a następnie przemasowaniu i nałożeniu maski. Nasz faworyt to zabieg Aroshy – muśnięcie odpoczynku – gwarantujący cudowne doznania podczas zabiegu, skuteczność, nawilżenie.

Endermologia na ciało

Oczywiście nasz „must have” to endermologia. Jak działa, już każdy wie, ale co gwarantuje?

Przede wszystkim efekty są bardzo szybkie, nawet jeden zabieg daje wyraźną poprawę napięcia skóry, ujędrnienia… Decydując się na serię, gwarantujemy efekt nawet utraty kilku centymetrów! Seria trwa około 3 tygodni.

To co? Zaczynamy ?