fbpx

Zabiegi na zmarszczki

Zmarszczki to skutek starzenia się skóry, z którym można jednak skutecznie walczyć, a efekty upływu czasu można spowolnić. W tym celu z pewnością warto wybrać ofertę Gabinetu Kosmetycznego Esti Life w Warszawie, gdzie wykonywane są również zabiegi na zmarszczki. Dostępny zakres usług mających na celu redukcję zmarszczek obejmuje botoks – kurze łapki oraz botoks – usuwanie zmarszczek mimicznych. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z przygotowanej oferty gabinetu, ale także poprzedzającej dany zabieg analizy skóry. Dzięki niej możliwe będzie zastosowanie najlepszego dla danej osoby zabiegu pozwalającego zredukować widoczność zmarszczek oraz wygładzić skórę.

Wybierz zabieg i rozwiąż swój problem

Botoks
MEDYCYNA ESTETYCZNA
Zabiegi na zmarszczki

Botoks – leczenie nadpotliwości

Botoks
MEDYCYNA ESTETYCZNA
OczyZabiegi na zmarszczkiZłuszczanie

Botoks – kurze łapki

Botoks
MEDYCYNA ESTETYCZNA
Zabiegi na zmarszczki

Botoks – usuwanie zmarszczek mimicznych

Zabiegi na zmarszczki w Gabinecie Kosmetycznym Esti Life – Warszawa

Zmarszczki pojawiają się w momencie utraty elastyczności skóry, co można zaobserwować w czasie postępującego wraz z wiekiem procesu starzenia. Zmiany te bardzo często przyspieszamy sami poprzez nadmierną ekspozycję na słońce, zapominanie o kremach z filtrem słonecznym, palenie tytoniu czy zbyt małą obecność witaminy C w diecie. To tylko kilka czynników, które mogą negatywnie wpływać na kondycję naszej skóry oraz powstawanie niechcianych zmarszczek. Skuteczne zabiegi na zmarszczki w Gabinecie Kosmetycznym Esti Life opierają się na zastosowaniu toksyny botulinowej. Botoks to bardzo chętnie stosowany wypełniacz od wielu lat, pozwalający w szybki i dość prosty sposób uzyskać efekt wygładzonej i napiętej skóry. Efekty są widoczne w krótkim czasie, zmarszczki zostają spłycone, a naturalna mimika twarzy jest zachowana, co jest istotne dla wielu osób poddających się takiemu zabiegowi.

Bezpieczne zabiegi z wykorzystaniem botoksu

Wykorzystanie botoksu polecane jest w przypadku wygładzania: „kurzych łapek”, zmarszczek „palacza”, zmarszczek poprzecznych czoła, a także w celu uniesienia kącików ust czy podniesienia opadających powiek. Zabiegi na zmarszczki wykonywane z użyciem toksyny botulinowej to sprawdzone rozwiązanie, które ma również wiele zalet. Zabieg z botoksem trwa zazwyczaj około 15 minut i poprzedzony jest niezbędną konsultacją. Jest to bezpieczna metoda, pozwalająca uzyskać efekt nawet na pół roku. Zabiegi na zmarszczki proponowane przez Gabinet Kosmetyczny Esti Life w Warszawie stosowane są zarówno w profilaktyce przeciwzmarszczkowej, ale i w celu redukcji istniejących już zmarszczek.

Newsletter Esti Life

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym salonie, zostaw nam swój adres email.

24/7zapisy
online