fbpx

Trądzik różowaty

Trądzik różowaty jest przewlekłą, zapalną chorobą skóry twarzy. To schorzenie dotykające wiele osób.

Metody zwiększania przenikania substancji aktywnych w głąb skóry

Jak to właściwie jest z tym przenikaniem substancji przez skórę? Niektórym wydaje się, że wszystko przenika przez kolejne warstwy skóry… Warto wtedy przetoczyć następujący przykład.

Cyfrowa analiza skóry – Twoja odpowiedź na problemy z doborem pielęgnacji

Znajomość stanu skory oraz źródeł i genezy powstawania niedoskonałości warunkuje skuteczność wyboru zabiegów, kosmetyków i metod pielęgnacji.

Złe nawyki, powodujące zaostrzenie trądziku

Nawyków nasilających trądzik jest bardzo dużo. Począwszy od niewłaściwej pielęgnacji, skończywszy na złej diecie i zbyt dużej ilości stresu.

Najlepsze zabiegi na trądzik w Warszawie!

Specjalnie opracowana formuła zabiegów usuwających trądzik, jest niezwykle skuteczna. Efekty widoczne są nawet po jednym zabiegu.

6 najczęściej zadawanych pytań na temat depilacji laserowej

Epilacja laserowa pozwala pozbyć się owłosienia raz na zawsze   Najczęściej zadawane pytania, dotyczące epilacji laserowej: 1.

Higiena i bezpieczeństwo w gabinecie kosmetycznym

Gabinet kosmetyczny to dla każdego miejsce ciszy, spokoju, relaksu, ale przede wszystkim czystości na najwyższym poziomie oraz sterylności narzędzi używanych przy usługach typu manicure czy ped...

Zmiany zachodzące w obrębie skory w czasie ciąży

Ciąża jest stanem fizjologicznym, jednak pod wpływem licznych zmian zachodzących wówczas w ciele przyszłej mamy, może dojść do pogorszenia kondycji skóry, włosów i paznokci.

5 kroków oczyszczania twarzy

Oczyszczanie skóry twarzy to podstawa idealnej cery, pozbawionej niedoskonałości, zbyt dużej ilości sebum, czy powstawania przesuszeń.

Jak pielęgnować cerę trądzikową?

Każdy rodzaj skóry wymaga odpowiedniej pielęgnacji i troski o jej doskonały stan, ale to skóra trądzikowa potrzebuje specjalnego traktowania.

Newsletter Esti Life

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym salonie, zostaw nam swój adres email.

24/7zapisy
online
555948284870240