Darmowa dostawa od 450zł

Jak pielęgnować skórę na wakacjach?

Wakacje to specyficzny czas dla naszej skóry. Prawdopodobnie będzie ona narażona na szereg czynników, z którymi na co dzień nie ma styczności.

Jednakże istnieje szereg wskazówek, dzięki którym poradzisz sobie ze swoją skórą również w tak specyficznych warunkach!

Czy przed wyjazdem na wakacje odstawiasz produkty z retinolem lub jego pochodnymi?

Jesli masz do siebie stuprocentowe zaufanie i wiesz, że ani razu skóra twojej twarzy nie zobaczy słońca, możesz używać produktów z tym składnikiem jak dotychczas. Jednak, czy na pewno każdy z nas odpowiednio reaplikuje kremy z filtrem oraz chroni się non stop przed słońcem? Jeśli nie, to spokojnie możesz odstawić produkt na czas urlopu i wrócić do niego po powrocie, pamiętając o obserwowaniu skóry i jej reakcji.

Czy reaplikujesz kremy z filtrem min. co 3-4h?

Standardowo kremy z filtrem powinieneś reaplikować co 3-4h. jednak, jeśli np. wchodzisz do wody, dużo się pocisz, uprawiasz sport na plaży, używasz mgiełki odświeżającej, pamiętaj o częstszym dokładaniu produktu!

Czy pakujesz całą pielęgnację, bez żadnych wyjątków?

Jeśli chcesz, lubisz i masz na to miejscie – super 🙂 możesz brać wszystko! Jednak jeśli chcesz ograniczyć to do minimum, możesz to zrobić i to nie zaszkodzi twojej skórze 🙂 Kluczem pielęgnacji będą tu: kremy z filtrem, dokładne oczyszczanie oraz nawilżenie. Twoja kosmetyczka może zawierać tylko 3 produkty!

Czy podczas wakacji nakładasz makijaż?

Oczywiście możesz 🙂 Ale… może warto dać swojej skórze więcej przestrzeni właśnie w tym czasie? 😉

Możesz skorzystać z Holistycznego Planu Terapii, czyli zaawansowanej konsultacji, podczas której kosmetolog Esti life odpowie na Twoje pytania i dobierze pielęgnację idealnie pod Twoją skórę!

Do zobaczenia 🙂