Trądzik – jak się go pozbyć?

Holistyczne podejście

Dlaczego jest takie ważne? Otóż, tylko praca u podstaw pozwala na pozbycie się problemu. Tylko praca z całym organizmem pozwoli na realne usunięcie trądziku. Nie na chwilę, nie na kilka lat, a na zawsze. Dlaczego? Ponieważ trądzik w ogromnym procencie przypadków wynika z zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu. Dlatego tak ważne jest odpowiednie podejście i analiza problemu, aby skutecznie pozbyć się trądziku.

W Esti Life działamy holistycznie. Szukamy przyczyn powstawania zmian skórnych (grudek, krost, zaskórników itd.) oraz włączamy właściwą pielęgnację domową i gabinetową.

Nierzadko będziesz potrzebował również konsultacji z innymi specjalistami czy dodatkowych badań. Bo właśnie na takim materiale pracujemy. Na analizie Twojego organizmu od środka.

Jeśli nie wiesz czy kuracja jest dla Ciebie, zapisz się na kwalifikację do zabiegów online, która jest niezbędna przed wykonaniem pierwszego zabiegu. Podczas takiej wizyty wykluczamy przeciwwskazania do zabiegów. W efekcie, kiedy już się u nas pojawisz, możesz mieć pewność, że zabieg będzie mógł być wykonany. Sprawdzimy również jak możemy pomóc Ci w usuwaniu trądziku.

Zapraszamy Cię na zabiegi przeciwtrądzikowe w Esti Life w Warszawie!