Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu!

W naszym salonie kosmetycznym wykonasz także tradycyjne drobne zabiegi kosmetyczne. Zadbamy o Twoją gładką skórę, a także o brwi i rzęsy. Możesz wybrać jedną z kilku dostępnych metod: tradycyjną hennę, lifting i laminację rzęs, a także makijaż permanentny.

Esti Life W Esti Life wykonasz następujące zabiegi:

Esti Life

Depilacja woskiem

Do zabiegów depilacji woskiem w Esti Life wykorzystujemy zarówno wosk tradycyjny jak i wysokiej klasy miękki wosk Lycon, polecany szczególnie do obszarów z bardziej wrażliwą skórą.
Depilacja daje natychmiastowy i trwały, utrzymujący się kilka tygodni efekt gładkiej skóry. Włosy depilowane woskiem słabną i odrastają cieńsze i delikatniejsze.

Esti Life

Henna i regulacja brwi i rzęs

Tradycyjna metoda zadbania o piękną wyraźną oprawę oczu. W Esti Life możesz liczyć na piękny kształt brwi i starannie dobrany odcień henny.

Esti Life

Makijaż permanentny brwi

Idealna opcja dla osób, które codziennie malują brwi, a dzięki trwałemu pigmentowaniu oszczędzą czas, a ich brwi zawsze będą mieć doskonały kształt i kolor, niezależnie od pory dnia czy pogody.

Esti Life

Lifting i laminacja rzęs

Dzięki temu zabiegowy rzęsy są idealnie wydłużone, podkręcone i przyciemnione, wyglądają pięknie i zapewniają wyraziste spojrzenie bez konieczności nakładania codziennego makijażu. Efekt utrzymuje się kilka tygodni.

Esti Life Cennik

Regulacja i henna brwi i rzęs

Makijaż permanentny brwi

60-90 zł

900-1000 zł