Terapia o działaniu naprawczym

Esti Life

Nasza autorska terapia antytrądzikowa wykazuje działanie:

Trądzik młodzieńczy, trądzik dorosłych, trądzik przeczosowy, trądzik na plecach,… . Te wszystkie formy nie stanowią dla nas problemu!

Jeśli masz problemy z poniższymi schorzeniami Zapisz się! Pomożemy Ci!

Przeciwwskazania:

Specjalnie opracowana formuła zabiegów usuwających trądzik, jest niezwykle skuteczna. Efekty widoczne są nawet po jednym zabiegu.

Skóra trądzikowa wymaga przede wszystkim szerokiej konsultacji, aby określić przyczyny i podłoże powstawania trądziku. My proponujemy Holistyczny Plan Terapii, czyli zaawansowaną konsultację i analizę skóry. Na jej podstawie dobieramy pielęgnację w gabinecie oraz pielęgnację domową. Jest to bardzo ważne. Nie ma skutecznej walki z trądzikiem bez pielęgnacji w domu.

Staramy się wyjść naprzeciw potrzebom współczesnych Klientów więc wprowadzamy SKUTECZNY program do walki z trądzikiem.

Wiele osób myśli, że trądzik dotyczy tylko nastolatka, a tymczasem poprzez obserwacje skór naszych Klientów, obalamy te tezę. CZĘSTO są to również dorośli.

Przyczyn występowania trądziku jest wiele, począwszy od uwarunkowań genetycznych, skończywszy na źle dobranej pielęgnacji. Jednakże najważniejsze jest to, że DA SIĘ SKUTECZNIE Z NIM WALCZYĆ i niwelować jego objawy, starając się równocześnie poznać przyczynę jego występowania. Dla wielu osób najważniejszą kwestią jest to, aby nie było go widać, aby nie zostały blizny czy przebarwienia. My, pokazujemy jak to zrobić i działamy razem z Wami! Nasze terapie pomogły już wielu Osobom! Dziś już wiemy, że mamy najskuteczniejszy sposób na trądzik. 

Esti Life Cennik

Terapia przeciwtrądzikowa

350-440 zl