Pełna gotowość do sezonu letniego to piękna gładka skóra dzięki zabiegom Endermologii LPG!

ZAPISZ SIĘ PRZEZ BOOKSY LUB ZADZWOŃ 516 336 996

Endermologia Alliance, to zabieg który służy naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek.

Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu (30 minut) oraz ich liczbę, potrzebną do uzyskania zamierzonego efektu.
Endermologia Alliance, to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie zabiegów na ciało. Znana wszystkim i skuteczna od lat metoda zwalczania cellulitu i ujędrniania sylwetki, doczekała się nowej, jeszcze bardziej skutecznej technologii. Z uwagi na to, iż nowy patent Endermologii Alliance umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu, w przeciwieństwie do starszej metody – pierwsze efekty są widoczne już po trzech zabiegach.

Z pewnością godny uwagi jest fakt, że zabieg jest całkowicie bezbolesny, a co więcej – przyjemny. Podczas zabiegu pacjent odczuwa relaksujący masaż, który oprócz właściwości modelujących sylwetkę ma także działanie zbawienne na potreningowe zmęczenie mięśni (tak zwane zakwasy). W związku z tym, że zabieg jest całkowicie bezpieczny, może być wykonywany nawet u młodych osób.

ZAPISZ SIĘ PRZEZ BOOKSY LUB ZADZWOŃ 516 336 996

Esti Life

Efekt i skuteczność potwierdzona badaniami

Zabieg Endermologii to przede wszystkim potwierdzona badaniami pewność osiągnięcia zamierzonych efektów.

Endermologia to masaż podciśnieniowy, wykonywany z siłą nacisku, który oddziałuje na skórną i podskórną tkankę łączną, w związku z tym ma działanie: 

Esti Life

Na czym polega endermologia?

Jak wygląda zabieg ENDERMOLOGII ALLIANCE

Esti Life

Wskazania do zabiegu

Dla osób walczących o idealną sylwetkę najbardziej godnym uwagi działaniem Endermologii będą właściwości wyszczuplające. Co ważne jednak, oprócz tych zabieg ten ma dużo większe spektrum możliwości:

Esti Life

Przeciwwskazania

W związku z tym, że Endermologia Alliance oddziałuje na głębokie warstwy skóry, nie może być wykonywana u wszystkich pacjentów. Przeciwwskazania dotyczą przede wszystkim osób z chorobami żył i krążenia. Lipomasażu nie można przeprowadzać u osób z:

Endermologia Alliance, to nie tylko zabiegi na ciało. Przeczytaj więcej o zabiegach endermologii na twarz – Endermolift.

Poniżej przedstawiamy efekty zabiegu Endermologia Alliance przed oraz po 10 zabiegach.

Esti Life Cennik

ENDERMOLOGIA CIAŁA

CENA POJEDYNCZEGO ZABIEGU

CENA W PAKIECIE 5 ZABIEGÓW (-15%)

CENA W PAKIECIE 10 ZABIEGÓW (-25%)

300 zł

300 zł 255 zł

300 zł 225 zł

ZAPISZ SIĘ NA PIERWSZY ZABIEG PRZEZ BOOKSY LUB ZADZWOŃ 516 336 996
PAKIETY DOSTĘPNE NA MIEJSCU W SALONIE