Darmowa dostawa od 450zł

Kompleksowa Diagnoza stanu całego ciała – NOWOŚĆ w Esti Life!

Wizyta w gabinecie kosmetycznym odbywa się najczęściej z dwóch powodów – klient ma jakiś problem, który chce jak najszybciej rozwiązać, bądź odwiedza kosmetologa regularnie, korzystając z zazwyczaj tych samych zabiegów. Brak jest gabinetów, które swoim klientom oferują usługę holistyczną – diagnozę stanu całego ciała, a nie tylko jednego, wybranego problemu.

Wiele gabinetów oferuje usługi na najwyższym poziomie, natomiast na palcach jednej ręki jesteśmy w stanie policzyć, ile z nich zajmuje się swoimi klientami w sposób holistyczny – od stóp do głów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy zaproponować tego typu opiekę i wprowadzić pakiet usług, który nazwaliśmy – Kompleksowa Diagnoza stanu całego ciała. Jest to usługa bezpłatna, której zdecydowanie brakowało na rynku kosmetologicznym. 

Esti Life

Całościowa diagnoza stanu skóry

Jeśli nie masz pomysłu na swoją pielęgnację, a długotrwałe środki, które stosujesz, nie przynoszą pożądanych efektów, możesz skorzystać z nowatorskiej usługi w Gabinecie kosmetycznym Estilife, jaką jest ustalenie planu terapii. Holistyczne podejście sprawi, że poczujesz się wyjątkowa. Każdy klient Estilife, może, a nawet powinien skorzystać z takiej usługi. Odpowiednio przeszkolony personel przeprowadzi szeroki wywiad, uwzględniający ogólny stan zdrowia, a także stan skóry twarzy i ciała. Na tej podstawie, będzie w stanie ustalić dalsze postępowanie. Rozpisanie całego programu przez specjalistę, pozwoli Ci, poradzić sobie z dotychczasowymi problemami.

Plan terapii obejmuje zarówno kosmetykę, kosmetologię, podologię, fizjoterapię, jak i medycynę estetyczną. Długofalowa, ścisła współpraca z kosmetologiem przyniesie Ci mierzalne efekty. Wszystkie postępy będą zanotowane, a Ty będziesz miał nad tym ścisłą kontrolę. Stworzenie tego nowatorskiego standardu gabinetu kosmetycznego pozwoli na jeszcze lepsze, szybsze, bardziej efektywne osiąganie zamierzonych rezultatów. Kontrola nad przebiegiem kuracji, to regularne pomiary, sprawdzanie stanu skóry, wywiad kosmetyczny, możliwość zadawania pytań. Wszystko to będzie zawarte w Twojej własnej książce, dzięki której będziesz miał możliwość wpisywania, śledzenia i oceny rezultatów. W efekcie, zawsze będziesz pamiętał co i dlaczego przyniosło dany skutek. Ścisła współpraca ze specjalistą, który już od pierwszego momentu będzie Cię prowadził, pozwoli na efektywną kurację. Pamiętaj, że to w czasach, kiedy ciągle za czymś biegniemy, będzie dużą oszczędnością czasu! W jednym miejscu możesz rozwiązać swoje urodowe problemy.

Wszystko to robimy, aby pomóc Ci w walce o najpiękniejszą wersję Ciebie.

Usługa:

Przebieg:

Esti Life Cennik

Holistyczny Plan Terapii

250 zł