Darmowa dostawa od 450zł

Co powinno znaleźć się w Twojej kosmetyczce?

Odpowiednio dobrana pielęgnacja domowa to klucz do sukcesu. Twoja skóra bardzo szybko podziękuje Ci za odpowiednie kosmetyki.

 

Jak je dobrać?

Zawsze zachęcamy do konsultacji ze specjalistą. Doświadczony kosmetolog pomoże Ci w doborze odpowiednich preparatów dla Twojej skóry.

Darmowa konsultacja z kosmetologiem

 

Jednakże istnieją reguły, które warto mieć na uwadze!

  1. Twoja kosmetyczka powinna przez cały rok zawierać krem z filtrem. Stosujemy je bez względu na pogodę. Zarówno latem jak i zimą. Niezmiernie ważne jest to, aby nie były to preparaty komedogenne, czyli potocznie nazywane „zapychającymi”.
  2. Krem pod oczy to często pomijana kwestia. Wszyscy jednak zgodzą się z tym, iż wygląd naszych oczu ma niesamowite znaczenie! Brak zmarszczek oraz odpowiednio napięta skóra, o pięknym kolorycie, na pewno sprawi, że cała twarz będzie wyglądać młodo i świeżo!
  3. Preparat do mycia twarzy !!! To coś, bez czego nie można funkcjonować!! Dopiero odpowiednio oczyszczona skóra będzie w stanie przyjąć składniki zawarte w innych preparatach. Dbanie o płaszcz hydrolipidowy skóry to niezbędny element codziennej pielęgnacji. (Twarz myjemy 2 razy dziennie! Zawsze z użyciem wody).
  4. Krem na noc i na dzień to kosmetyki, które skóra „chłonie” przez cały dzień i noc. Dajmy jej jak najwięcej i zainwestujmy w odpowiednie aktywne składniki!