Laserowa depilacja przez cały rok!

Laserem Thunder MT można skutecznie pozbyć się owłosienia – raz na zawsze.

Laserowa depilacja to przede wszystkim ogromny komfort. Wystarczy zrobić kilka zabiegów (w zależności od partii, która poddana jest zabiegowi tj. od 4 do 6). Zabiegi wykonywane są w odstępach co około 4-8 tygodni. 

Każdy zabieg przerzedza owłosienie, więc po każdym zauważysz różnicę! Podczas jednego zabiegu usuwane jest maksymalnie 30% owłosienia, pomimo opracowywania całej powierzchni. Wynika to z faktu iż laser działa na włosy, które znajdują się w konkretnej fazie wzrostu.

Zabiegi laserowej depilacji laserem Thunder MT, należą do najmniej bolesnych z racji systemu chłodzącego. Jednak wszystko zależy od indywidualnego progu bólu. Jednakże, odczucia podczas zabiegu są nieporównywalne z zabiegami wykonywanymi innymi, dostępnymi na rynku laserami.

Istotną kwestią jest również to, że depilację laserową możesz wykonać również, gdy posiadasz ciemniejszą karnację! Odpowiednio dostosowane parametry pozwalają na pracę na wszystkich fototypach skóry!

Zabiegi są krótkie. Głowica lasera pozwala na szybkie opracowanie każdej partii. Na przykład laserowa depilacja pach trwa około 10 minut, a bikini głębokiego brazylijskiego około 25 minut.

Promocje na pakiety depilacji laserowej