Najlepszy zabieg na trądzik

Od dzisiaj w Esti life można skorzystać z opracowanego przez naszych specjalistów, najlepszego programu WALKI Z TRĄDZIKIEM dostosowanego indywidualnie do każdego Pacjenta. Pracowaliśmy nad tą, skuteczną formułą, przez kilka miesięcy.

Staramy się wyjść naprzeciw potrzebom współczesnych Klientów więc wprowadzamy SKUTECZNY program do walki z trądzikiem.

Wiele osób myśli, że trądzik dotyczy tylko nastolatka, a tymczasem poprzez obserwacje skór naszych Klientów, obalamy te tezę. CZĘSTO są to również dorośli.

Przyczyn występowania trądziku jest wiele, począwszy od uwarunkowań genetycznych, skończywszy na źle dobranej pielęgnacji. Jednakże najważniejsze jest to, że DA SIĘ SKUTECZNIE Z NIM WALCZYĆ i niwelować jego objawy, starając się równocześnie poznać przyczynę jego występowania. Dla wielu osób najważniejszą kwestią jest to, aby nie było go widać, aby nie zostały blizny czy przebarwienia. My, pokazujemy jak to zrobić i działamy razem z Wami! Nasze terapie pomogły już wielu Osobom! Dziś już wiemy, że mamy najskuteczniejszy sposób na trądzik.

Jeśli dalej się zastanawiacie, skorzystajcie z bezpłatnej, zaawansowanej konsultacji jaką jest HOLISTYCZNY PLAN TERAPII.

 

Efekt po 1 wizycie:

-usunięcie stanów zapalnych,

-obkurczenie ujść gruczołów łojowych,

Efekt po 3 zabiegach: